Skip to content

AB „Klaipėdos nafta“ SGD terminalo antžeminės dalies statybos darbai

Klientas:

PPS Pipeline Systems GmbH, AB “Klaipėdos nafta”

Laikotarpis:

2013/09 – 2014/12

Projekto aprašymas:

Pagal subrangos sutartį su generaliniu SGD terminalo statybos rangovu – PPS Pipeline Systems GmbH, „Elsis TS“ teikė įvairias sistemų projektavimo, diegimo ir statybos paslaugas.

  • Projektavimo darbai. SCADA ir automatizavimo, telekomunikacijų sistemų dalių projektavimas.
  • Įrangos tiekimas ir elektros energijos, telekomunikacijų, SCADA ir ŠVOK sistemų įrengimas dujų matavimo stotyje (GMS), vožtuvų stotyse, prieplaukoje ir visame suprojektuotame vamzdyno ilgyje. Visų įdiegtų sistemų išankstinis derinimas ir paleidimas.
  • Antžeminės (kranto) dalies įrengimo darbai – Dujų matavimo stotis (DMS). Įrangos tiekimas ir DMS stoties valdymo ir matavimo sistemų įrengimas („Schneider Electric Scadapack300“ serijos RTU, „Honeywell PLC“, „Siemens ESD PLC“), HVAC, vidaus ir lauko apsaugos sistemos, vaizdo stebėjimo sistema, dujų aptikimo sistema, automatinė avarinės išjungimo sistema (ESD). Belaidžio („Wi-Fi“) ryšio tarp dujų matavimų stoties (DMS) ir prieplaukos bei DMS jungties tarp DMS ir vožtuvų stočių įrengimas, įskaitant ryšio bokšto įrengimą. Automatizavimo ir SCADA sistemos įrengimas DMS stotyje, įskaitant SCADA programinės įrangos (TEMEKA) diegimą.
  • Čiaupų (atidarymo vožtuvų) aikštelės. Įrangos tiekimas ir automatizavimo ir SCADA sistemos įrengimas, elektros energijos, apšvietimo, įžeminimo ir apsaugos sistemos čiaupų (atidarymo vožtuvų) stotyse.
  • Jūrinės dalies darbai. SCADA ir procesų automatizavimo sistemos įrangos tiekimas ir įrengimas, ESD sistema prieplaukoje (Jetty). Įrangos tiekimas ir belaidžio bei DMS tinklo jungties iš kranto į prieplauką įrengimas, įskaitant komunikacijos antenos įrengimą ant prieplaukos.

Generalinė ranga