Skip to content

Partnerystės sutartis su Cuculus GmbH

2021.12.02. UAB Elsis TS pasirašė partnerystės sutartį su Cuculus GmbH, Vokietijos įmone įsikūrusia Erfurte, Tiuringijoje.
Cuculus kuria ir vysto ZONOS™ – galingą ir lanksčią IoT platformą, skirtą kritinių infrastruktūros sistemų valdymui, įskaitant pažangias skaitiklių valdymo (AMM) ir skaitiklių duomenų valdymo (MDM) sistemas, taip pat integruotus AMM / MDM sprendimus klientams energetikos (dujos, elektra) ir komunalinių paslaugų (vanduo, šiluma) sektoriuje.
ZONOS IoT platforma siūlo atviros architektūros ir keičiamo dydžio sprendimus, leidžiančius valdyti milijonus įrenginių ir jų gaunamus duomenis bei palaikyti teikiamų paslaugų verslo procesus, sujungiant skirtingas duomenų surinkimo iš apskaitos prietaisų platformas ir naudojamus ryšio tinklus.
Cuculus vystomas technologijas, produktus ir sprendimus parduoda per partnerių tinklą – sistemų integratorius, galinčius klientams teikti kompleksines ir aukštos kokybės paslaugas.
Ši partnerystė leis įmonei su didele patirtimi industrinių procesų technologijų (OT) ir informacinių technologijų (IT) srityse pasiūlyti esamiems ir naujiems klientams novatoriškus, technologiškai pažangius ir tvarius sprendimus, grindžiamus daiktų interneto, didžiųjų duomenų, dirbtinio intelekto, kompiuterinio mokymosi, analitikos, debesijos ir kitomis virsmo technologijomis.

Generalinė ranga