Skip to content

Sutartis dėl dujų skirstomojo tinklo dujų slėgio reguliavimo įrenginių telemetrijos duomenų surinkimo sistemos modernizavimo

UAB „ELSIS TS“ laimėjo UAB „Verslo aptarnavimo centras“ skelbtą konkursą „Micro TSPĮ ir kitų telemetrijos įrenginių, skirtų DSRĮ teleinformacijai surinkti ir perduoti, pirkimas“ ir š.m. birželio 1 d. pasirašė darbų ir paslaugų sutartį su AB „Energijos skirstymo operatorius“.
Pagrindinės ESO funkcijos: garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas. ESO aptarnauja virš 1,6 mln. klientų visoje Lietuvoje.
Vykdant sutartį bus pateikti nauji Micro TSPĮ (teleinformacijos surinkimo perdavimo įrenginys) valdiklio komplektai su maitinimo įranga, akumuliatorių baterijomis ir ryšio įranga, sumontuoti antivandalinėse spintose, kurie bus skirti dujų skirstomojo tinklo DSRĮ (dujų slėgio reguliavimo įtaisas) telemetrijos duomenų surinkimui, kaupimui ir perdavimui į ESO dispečerinio centro telemetrijos informacinę sistemą.
Sutartis, kurios vertė daugiau nei 458 tūkstančiai EUR be PVM, bus užbaigta 2020 m. birželio 1 d., su galimybe sutartį pratęsti iki 2022 birželio 1 d.

Generalinė ranga